شنبه 29 شهريور ماه 1399
  ورود به سیستم کاربری شرکت Bellff
آدرس ایمیل رمز عبور
   برای عضو شدن اینجارا کلیک کنید

ما همواره در جستجوی راههای بهتر  برای ارایه ی خدمات به مشتریان هستیم. این خدمات شامل بازاریابی، قوانین جهانی اسانس، فرمولاسیون، کنترل کیفیت و آنالیز می باشد. برای اطلاع بیشتر از این خدمات، لطفا" با ما تماس بگیرید. تیم بازاریابی بل، دانش جهانی را در مورد بازار اسانس دنیا ، محصولات جدید، علاقه ی بازار و سلیقه ی مشتریان و روش زندگی آنها را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

سرویس دهی عالی، فرایندی است که بوسیله ی آن محصولات خود را به مشتریان عرضه می کند. این خدمات باعث می شوند که مشتریان ما با بهترین، سریعترین و کم هزینه ترین روش ممکن از محصولات بل استفاده نمایند.

 فرمولاسيون:

  ارايه ي فرمولاسيون محصول نهايي به همراه نمونه ي محصول براي تست، باعث درك بهتر مشتري از اسانس مورد استفاده در آن محصول گرديده و انتخاب را براي مشتريان ما آسانتر مي نمايد.همچنين فرموله كردن محصولات مشتري با اسانسهاي بل در آزمايشگاه ما، اين امكان را به توليد كنندگان مي دهد تا بتوانند در زمان كمتري به نتيجه ي دلخواه، طعم و اسانس مورد نظر برسند.   

  توليد آزمايشي:

  انجام توليد آزمايشي در كارخانه ي مشتري،‌ اين امكان را فراهم مي سازد تا توليد كنندگان نتيجه ي انتخاب خود را به صورت كاملا" واقعي در شرايط كارخانه و خط توليد خود مشاهده كنند. اين سرويس در صورت رسيدن حجم سفارش به استاندارد شركت بل،‌ارايه خواهد شد.

  مشابه سازي نمونه ها:

  متخصصين ما اين امكان را به شما مي دهند تا بتوانيد نمونه ي اسانس يا محصول مورد نظر خود را مشابه سازي نموده و محصول خود را به سطح بالاتري در بازار ارتقا دهيد. اين سرويس مي تواند با حضور مشتري در آزمايشگاه ايران و يا مركز تحقيق و توسعه ي شركت بل در كشور آلمان انجام شود.

ارايه ي محصولات و ايده هاي جديد: 

آزمايشگاه ما با ارايه ي دوره اي نمونه ها و ايده هاي جديد به توليد كنندگان، ‌ با توجه به بازار جهاني،‌سليقه ها و نوآوري هاي روز دنيا و همينطور ماشين آلات و امكانات مشتريان، به آنها كمك مي كند تا همواره در زمينه ي توليد محصولات نو در بازار پيشرو باشند. 

بازاريابي: 

 واحد بازاريابي شركت بل،‌اطلاعات روز در مورد محصولات، بسته بندي ها،‌پروسه هاي توليد،‌سلايق مصرف كنندگان و طعمهاي جديد را به صورت مستمر در اختيار مشتريان قرار مي دهد. ‌ 

 ارايه ي ايده هاي بسته بندي: 

‌ كمك به مشتريان در طراحي بسته بندي محصولات، مطابق با آخرين ايده ها و نوآوري هاي دنيا، يكي ديگر از خدمات شركت بل در ايران مي باشد. اين ايده ها برگرفته از سازمان معتبر  GNPD مي باشد كه به عنوان يك سايت مرجع اطلاع رساني جهاني در زمينه ي نوآوريهاي صنعت غذا مورد استفاده قرار مي گيرد. همچنين اين شركت تحقيقات وسيعي را در مورد روند تغيير بازار مصرف، نوآوري ها و پرفروش ترين ها  انجام مي دهد كه تمامي اين اطلاعات مي تواند از طريق مشاوره ي رايگان در اختيار مشتريان قرار گيرد.

 

صفحه اصلی
اسانسهای خوراکی
آرایشی بهداشتی
خدمات
درباره ما
درباره کتابخانه
درخواست نمونه

توضیحات| تماس با ما | درباره ما        
 © Bell Flavors & Fragrances, All Rights Reserved, 2010